هتل گردی

معرفی ۱۰ مورد از بهترین هتل های تهران

0

تهران پایتخت کشور عزیزمان ایران است و به واسطه ی همین مورد در تمام سال میزبان مهمانان ایرانی و خارجی زیادی است که به جهت امور سیاسی و یا گردشگری به این شهر سفر می کنند . در این مطلب از مجله ی گردشگری پیلاپیلا قصد داریم به معرفی بهترین هتل های تهران بپردازیم تا بتوانید بهترین مکان برای اقامت در پایتخت را به راحتی انتخاب کنید .

معرفی ۱۰ مورد از بهترین هتل های تهران

معرفی ۱۰ مورد از بهترین هتل های تهران

آنچه در این مطلب خواهید خواند.

 • معرفی هتل اسپیناس پالاس تهران
 • معرفی اسپیناس خلیج فارس تهران
 • معرفی هتل لاله تهران
 • معرفی هتل استقلال تهران
 • معرفی هتل انقلاب تهران
 • معرفی هتل پارسیان تهران
 • معرفی هتل پرشین پلازا تهران
 • معرفی هتل هما تهران
 • معرفی هتل ویستریا تهران
 • معرفی هتل بزرگ تهران

معرفی هتل اسپیناس پالاس تهران

هتل اسپیناس پالاس یکی از شیک ترین و مدرن ترین و بهترین هتل های تهران است که به واسطه ی معماری بی نظیر و امکانات ویژه و همچنین موقعیت جغرافیایی اش یکی از هتل های پنج ستاره ایران و یکی از بهترین هتل های تهران نیز به شمار می رود .هتل پنج ستاره اسپیناس پالاس روی تپه های مرتفع سعادت آباد واقع شده و دارای ۲۰ طبقه با ۴۰۰ اتاق و سوئیت لوکس با می باشد.
هتل اسپیناس پالاس در سال ۱۳۹۴ به بهره برداری رسیده است .

 امکانات هتل :

 • دارای چندین سالن همایش
 • دارای مجتمع ورزشی
 • دارای چندین رستوران با انواع مختلف غذاهای فرانسوی، تایلندی، مدیترانه ای و سنتی
 • دارای چند مرکز خرید و …

معرفی هتل اسپیناس خلیج فارس تهران

هتل اسپیناس خلیج فارس هم یکی دیگر از هتل های خوب تهران است که زیر مجموعه ای از مجموعه هتل های اسپیناس به شمار می رود . هتل اسپیناس خلیج فارس در بلوار کشاورز درشهر تهران واقع شده و در سال ۱۳۸۹ نیز به بهره برداری رسیده است .این هتل دارای ۱۶ طبقه مثبت و ۴ طبقه منفی و ۲۷۴ اتاق و سوئیت می باشد.

معرفی هتل لاله تهران

هتل لاله تهران یکی از پیشکسوت ترین هتل های تهران به شمار می رود . هتل ۵ ستاره لاله در سال ۱۳۵۰ تاسیس شده و دارای معماری بسیار زیبایی است . هتل لاله با گذشت زمان در سالهای ۱۳۷۶ و ۱۳۹۶ بازسازی شده و خود را به روز کرده است.
هتل ۵ ستاره لاله تهران دارای ۱۳ طبقه و ۳۷۰ اتاق می باشد .به واسطه ی اسنکه این هتل در جوار باغ لاله تهران واقع شده و چشم انداز بینهایت زیبایی دارد نام این هتل لاله است . به راستی می توان نام هتل لاله را در لیست بهترین هتل های تهران قرار داد .

معرفی هتل استقلال تهران

هتل استقلال تهران دارای دو برج شرقی و غربی است که برج غربی در سال ۱۳۴۱ و برج شرقی ۱۶ سال بعد یعنی در سال ۱۳۵۷ به بهره برداری رسیده است .هتل استقلال را می توانید در تقاطع بزرگراه شهید چمران و چهارراه ولیعصر بیابید .قرار دارد. هتل استقلال دارای ۱۵ طبقه و ۵۵۲ اتاق و سوئیت می باشد. اگر به قصد بازدید از نمایشگاه بین المللی عازم تهران شده اید اینن هتل نزدیک ترین مکان به نمایشگاه بین المللی می باشد .

معرفی هتل انقلاب تهران

یکی دیگر از بهترین هتل های تهران هتل انقلاب است .هتل انقلاب در خیابان طالقانی واقع شده و همین عامل موجب می شود تا اساتیدی که عازم دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه تهران و یا وزارت صنایع و معادن هستند هتل انقلاب را برای اقامت انتخاب نمایند . هتل بزرگ انقلاب در سال ۱۳۵۶ به بهره برداری رسیده است و دارای ۱۶ طبقه و ۲۴۸ اتاق است.

معرفی هتل پارسیان آزادی تهران

هتل پارسیان آزادی تهران یکی از معدود هتل هایی است که توانسته است ۵ ستاره را تحت تسخیر خود دراورد .هتل آزادی در نزدیکی کوهپایه ی البزر واقع شده و بسیار خوش آب و هوا می باشد . مهمانانی که قصد سفر به کاخ سعد آباد یا کوهستان توچال را دارند می توانند به اقامتی مرفه در هتل پارسیان آزادی فکر کنند .

امکانات ویژه هتل :

 • دارای سالن اجلاس سران
 • دارای چند رستوران شیک و مدرن
 • دارای اتاق هایی ویژه معلولین

معرفی هتل پرشین پلازا تهران

هتل پرشین پلازا تهران یکی دیگر از هتل های ۵ ستاره تهران است که به واسطه ی موقعیت جغرافیایی اش بسیار مورد توجه مهمانان تهران قرار گرفته است . هتل پرشین پلازا با وزراتخانه هایی از جمله تعاون و ارتباطات کمتر از ۲ کیلومتر فاصله دارد . این هتل دارای ۱۱ طبقه است و در سال ۱۳۹۸ در خیابان سهروردی شمالی تهران به بهره برداری رسیده است.

معرفی هتل هما تهران

هتل هما تهران یکی دیگر از بهترینن هتل های تهران است که ۵ ستاره را از آن ود کرده است . هتل هما در سال ۱۳۵۲ به بهره برداری رسیده و متناسب با گذر زمان چندین بار بازسازی شده است . هتل هما دارای ۱۵ طبقه و ۱۷۳ اتاق و سوئیت می باشد. هتل هما در خیابان ولیعصر واقع شده و به واسطه نزدیکی به دانشگاه علوم پزشکی تهران انتخاب میهمانانی است که قصد مراجعه به این دانشگاه را دارند.

درباره هتل ویستریا تهران

هتل ۵ ستاره ویستریا تهران که در ۱۳۹۸ افتتاح شده است یکی از جدید ترین و در عین حال بهترین هتل های تهران است . هتل ویستریا دارای ۸ طبقه منفی و ۱۲ طبقه مثبت و ۹۸ باب اتاق و سوئیت است. هتل ویستریا در شمال تهران واقع شده و چشم اند از زیبایی از رشته کوه البرز را دارد ضمن اینکه از آب و هوای بی نظیری نیز برخوردار است .

درباره هتل بزرگ تهران

هتل بزرگ تهران یکی از قدیمی ترین هتل های تهران است که پس از بازسازی که در سال ۱۳۹۵ روی آن انجام شده در حال حاضر در دسته لوکس ترین و بهترین هتل های تهران قرار گرفته است . هتل بزرگ تهران دارای ۱۰ طبقه و ۲۳۰ اتاق می باشد. هتل بزرگ تهران در خیابان ولیعصر واقع شده و دارای چهار ستاره می باشد .

نتیجه گیری

در این مطلب سعی کردیم تا لیستی از بهترین هتل های تهران را در اختیار شما قرار دهیم . در مطالب بعدی مجله ی گردشگری پیلاپیلا سعی می کنیم تا هتل های تهران را از نظر قیمت، نوع اتاق و سایر امکانات مقایسه کنیم . شما می توانید در بخش نظرات سوالات خود را راجع به نحوه ی رزرو هتل های تهران و یا هتل های سایر نقاط جهان با ما در میان بگذارید.

معرفی ۴ هتل لوکس ارومیه

مقاله قبلی

معرفی ۱۰ غذای محلی شهر اصفهان

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در هتل گردی